Split danas igra protiv Tom Tomska, utakmica uživo na HNTV

Susret je na rasporedu u 17 sati po lokalnom vremenu, odnosno u 15 po hrvatskom
Pred nogometašima Splita je prvi ispit u sklopu priprema u Turskoj, Crveni će danas na terenima Papillon Sport Centra odmjeriti snage s ruskim Tom Tomskom.

Radi se o trenutno posljednjoj momčadi ruske lige koja je također nedavno započela pripreme za nastavak sezone. Tom je klub stacioniran u Sibiru koji je nekoliko godina bio stabilan prvoligaš, međutim 2015. je ispao u drugu ligu i tek se prošle uspio vratiti u elitno društvo ruskog nogometa. Ove sezone su nakon 17 odigranih kola osvojili devet bodova i nalaze se na posljednjem mjestu.

Splitov trener Vjekoslav Lokica u današnjem susretu vjerojatno neće moći računati na usluge nekoliko igrača, prije svega Kapetanovića, Roglića i Vukovića koji imaju problema s virozom, dok je Jurendić pod upitnikom. To znači da bi svi ostali trebali dobiti priliku u ovoj utakmici.

Crveni su u nedjelju stigli u Belek, a jučer su odradili prva dva treninga. Ovo je za njih prvi od četiri ispita u Turskoj. Utakmica je u izravnom prijenosu na programu Hrvatske nogometne televizije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)